Skup samochodów Katowice

Zachęcamy do wykorzystania z naszych usług z kompletnego województw. Absorbujemy się skupowaniem samochodów, złomowaniem pojazdów i skupem aut oraz kolorowych metali Otrzymaliśmy akceptację na prowadzenie recyklingu pojazdów, na skutek czego staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Pozwoliło nam to na rozszerzenie zasięgu działalności oraz jej prędki postęp w kierunku kompletnej ochrony środowiska.
Prócz przyjmowaniem starych oraz uszkodzonych pojazdów zajmujemy się dodatkowo skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów i makulatury. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę każdego klienta. Auto szrot.
Nasza firma w pełni zadba o ochronę otoczenia naturalnego i spełnia wszystkie określone prawem warunki jej dotyczące. Nawiązaliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszystkie ciecze niebezpieczne, tworzywa sztuczne itd., które pozostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie skupem pojazdów, ale dodatkowo prowadzi sprzedaż odzyskanych części samochodowych. Mamy części zarówno do samochodów osobowych, oraz dostawczych. Oferujemy części karoserii, podwozia, wiązki elektryczne i wiele innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych towarów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów profesjonalnie pomogą w doborze odpowiednich części. Auto Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem oraz autokasacją pojazdów rozmaitego typu w każdym stanie. Firma przyjmuje zarówno sprawne auta, jak i wozy powypadkowe, skorodowane, stare oraz zepsute. Złomowisko swoją robotę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które zapewniają wystawianie oraz wydawanie zgodnych z bieżącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o kasacji. Zaświadczenia te umożliwiają klientom proste wyrejestrowanie wozu w odpowiednim Wydziale Komunikacji oraz wypowiedzenie umowy OC już w dniu dostarczenia pojazdu na złom.

solv
ith
alchimica