Ginekologia estetyczna

Jeżeli pożądacie zrealizować zabieg zwiększania biust oraz równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za wiele. Proponujemy skorzystać z nowatorskiej metody powiększania piersi tłuszczem osobistym.
Wskutek innowacyjnej technologii, która została poddana precyzyjnym badaniom klinicznym, wolno zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów piersi.

Specjaliści

Specjalista od nosów niekoniecznie po mistrzowsku usprawni brzuch. Specjalista od implantów biustu niezawsze wykona perfekcyjną rekonstrukcję po mastektomii. Należałoby przeznaczyć czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, która ma być modyfikowana. Tutaj sporo elementów wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym sposobem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi problemami. Sporządziliśmy pionierską filozofię postępowania, starając się bezkonfliktowo scalić medycynę i sztukę. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie oraz poprawiamy jakość funkcjonowania wielu jednostek.

solv
ith
alchimica